JPS

 
 • Cateringové služby

  Jsme plně vybaveni k tomu uspořádat pro Vás firemní raut, podnikový večírek, zahradní párty, svatební hostinu či pouze dodat Vámi objednaný sortiment zboží. K dispozici máme vlastní restauraci Hostinec mlsná koza ve Vilémově, potřebné zařízení jako Párty stany, grily, výčepní zařízení, lavice, stoly, elektrocentrály, chladničky na nápoje a potraviny, schafingy, nádobí a další materiál a pochopitelně zkušený personál.

  Zjistit více
 • Školní stravování

  Převezmeme Vaši školní vývařovnu či výdejnu včetně stávajícího personálu a zajistíme kompletní servis pro Vaše žáky, studenty či zaměstnance. Máme bohaté zkušenosti s problematikou školního stravování ,jsme schopni finančně zajistit potřebné dovybavení, objednávkový a evidenční systém či další potřebné náležitosti s touto problematikou související.

  Zjistit více
 • Závodní stravování

  Převezmeme Váš stravovací provoz, vypracujeme stravovací program dle Vašich požadavků, zajistíme dovybavení provozu potřebnou technologií a zařízením. Zajistíme vlastní proškolený personál. Garantujeme zvýšení kvality stravy a služeb.

  Zjistit více
 • Rozvoz jídel

  Nabízíme dodávky teplých či zchlazených jídel s dovozem do Vaší provozovny. Jídla dodáváme v hromadném balení v nerezových gastronádobkách v izolovaných termoboxech či jednoporcově balená v potravinářských miskách.

  Zjistit více

Historie

JPS Gastro působí na trhu veřejného stravování od roku 1994.V roce 1995 jsme získali našeho největšího zákazníka Spolanu a.s. Neratovice s denní produkcí více jak 2500 jídel denně. Tento provoz byl pro naši společnost prubířský kámen. Zde jsme se maximálně zdokonalili a získali zkušenosti s řízením velkého provozu s více jak 40 zaměstnanci, kantýnami, dvěma výdejnami stravy, provozem mražených jídel, minutkové kuchyně výukou učňů a další problematikou velkého nepřetržitého provozu. O tom ,že jsme tento složitý úkol zvládli dobře svědčí fakt, že ještě v roce 2014 tento provoz zajišťujeme. Postupem doby docházelo vzhledem k restrukturalizaci Spolany k úbytku strávníků a nám se uvolnila kapacita, kterou jsme naplnili rozvozem jídel do dalších firem v dostupné vzdálenosti. Naše rozvozová vozidla tak mohli potkat v Neratovicích, Mělníku, Brandýse a v okrajových částech Prahy. V roce 2001 jsme získali další provoz kuchyně a to ve Vilémově u Šluknova od společnosti Stap. A.s. Vilémov.Z této provozovny, kterou jsme postupem doby vybavili tak, aby byla schopná produkce více jak 1.000 jídel denně, jsme začali vyvážet zhruba 250 jídel denně. Uplatnili jsme veškeré naše zkušenosti a poznatky získané v provozně Neratovice, rozšířili jsme nabídku sortimentu, zvýšili kvalitu služeb a po roce působení jsme rozváželi již 500 jídel denně, další rok to bylo již 750 jídel a v roce následném jsme se dostali na cca 1000 jídel denní produkce, kterou držíme dodnes. V roce 2009 jsem založili společnost JPS Gastro- zařízení školního stravování s.r.o. Úkolem společnosti bylo zajistit stravování školských zařízení, které pracují v jiném režimu, nežli ostatní komerční společnosti. Abychom se maximálně osamostatnili a mohli účelně investovat jak budovy kuchyně tak i do potřebného zařízení, odkoupili jsme v roce 2011 budovu vývařovny od společnosti Stap a.s. Vilémov a stali se tak maximálně nezávislými na nájemních vztazích .Od října 2013 jsme zahájili rozštěpení společnosti JPS Gastro s.r.o. na dvě samostatné společnosti. Právním nástupem pro oblast Vilémov se stala společnost JPS Gastro-Zařízení školního stravování s.r.o.

Součastnost

Neklademe si ambice stát se firmou s celostátní působností , s mnoha provozovnami , se stovkami zaměstnanců. Naše cíle jsou skromnější. Budujeme rodinnou společnost s regionální působností, nad kterou budeme mít přímí denní dohled, kde můžeme měnit věci k lepšímu ze den na den, kde budeme k okamžité dispozici našim klientům. Je možné, že spousta, hlavně větších firem, dává přednost při zajištění stravovacích služeb, gigantům typu Sodexsho, Eurest a dalším, ale za 20 let naši existence jsme se přesvědčili o tom, že kvalita stravování nespočívá pouze v dokonale zvládnutém marketingu, ale především v nabídce a hlavně kvalitě stravy a v osobním, vstřícném přístupu k zákazníkovi. Vše co k tomuto potřebujeme máme. Vlastní zázemí, technologie a zařízení, schopný a obětavý kolektiv, dlouholeté zkušenosti v oboru a chuť se neustále zlepšovat.